NASZ SKLEP INTERNETOWY

Witajcie w sklepie internetowym Zarządu Głównego Stowarzyszenia Łemków z siedzibą w Legnicy przy ul. Zofii Kossak 6.
Kupując u nas, otrzymujecie nie tylko produkt czy usługę, ale również poczucie iż wspieracie finansowo naszą działalność społeczną.

*
Dochody ze sklepu są w całości przeznaczane na realizacje działalności statutowej naszego Stowarzyszenia.
* Prowadzimy sprzedaż tylko detaliczną dla klientów indywidualnych. Nie jesteśmy płatnikami VAT i nie wystawiamy faktur VAT.
* Możemy wystawić rachunek zwykły bez VAT.

Zanim przejdziesz do zakupów/rezerwacji zapoznaj się z regulaminem sprzedaży towarów i usług oraz polityką prywatności
Powiadomienia o zakupie/rezerwacji mogą trafić na Twojej poczcie do folderu SPAM lub zakładek Oferty, Subskrypcje, Powiadomienia, Newslettery, Społeczności lub inne;  dotyczy to w szczególności skrzynek email zarejestrowanych w domenie gmail.com

w razie pytań prosimy pisać na adres email : sklep@stowarzyszenielemkow.pl lub tel. 603289875

UWAGA! – W związku z trwającymi działaniami wojennymi i istniejącym ryzykiem utraty przesyłek przez przewoźnika nie przyjmujemy zamówień do wysyłki do państw z terenów byłego Związku Radzieckiego a w szczególności do Rosji, Białorusi oraz Ukrainy.

WYBIERZ PRODUKT ZE SKLEPU