SKLEP – KUP BILET ONLINE NA WATRĘ W MICHAŁOWIE

W naszym sklepie online są dostępne bilety wstępu dla chętnych w liczbie 950 sztuk (w tym tylko 150 sztuk dla osób nieszczepionych)
na  41. Łemkowską Watrę na Obczyźnie, która odbędzie się 07.08.2021 r. w Michałowie.

W tym wyjątkowym czasie jedyną gwarancją uczestnictwa w imprezie jest wcześniejszy zakup i opłacenie biletu online.

Bilety online
NORMALNE  dla wszystkich = 25 zł .
► ULGOWE dla studentów, uczniów szkół średnich (uczniowie szkół średnich i studenci studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych do 26 lat ) 20 zł .
► ULGOWE dla członków Stowarzyszenia Łemków
(członkowie kół Stowarzyszenia Łemków z ważną legitymacją) 20 zł .
► ULGOWE dla uczniów ( młodzież szkolna powyżej 7 lat )  = 15 zł .
► ULGOWE dla juniorów i seniorów  ( dzieci do lat 7-iu oraz  dorośli powyżej lat 75-ciu)  = 1 zł .
► OPŁATA PARKINGOWA
( opłata za każdy pojazd )  = 5 zł .

Bilety można nabywać online tylko w terminie od 16.07. 2021 r. do 03.08.2021 r. do godz. 24:00.
Istnieje również możliwość nabycia biletów w kasie Watry w dniu imprezy ale ze zwyżka 5 zł, o ile nie zostanie wcześniej wyczerpany limit 1000 uczestników Wydarzenia.  Szczegółowy cennik biletów do zakupu w kasie czytaj tutaj

Jeden kupujący/zamawiający może kupić wiele biletów dla siebie, swojej rodziny czy swoich przyjaciół. W celu dokonania zamówienia musisz mieć aktywny adres email na który dostaniesz szczegóły zamówienia i plik do pobrania certyfikatu potwierdzającego uprawnienie do  odebrania biletu w kasie.
W związku z ograniczeniami ilości osób, płatność za zakup musisz wykonać w ciągu 12 godzin od złożenia zamówienia w przeciwnym razie Twoje zamówienie zostanie anulowane aby nie blokować innym chętnym.

Po zatwierdzeniu zakupu dostaniesz wiadomość email ze złożonym zamówieniem a następnie dokonaj płatności przelewem. Po wykonaniu płatności otrzymasz ostatecznie potwierdzenie zakupu biletu, które należy wydrukować wraz z potwierdzeniem opłaty i przedstawić w kasie Watry by odebrać wejściówkę.
Powiadomienia o zakupie biletów mogą trafić na Twojej poczcie do folderu SPAM lub zakładek Oferty, Subskrypcje, Powiadomienia lub Newslettery.

Zanim przejdziesz do zakupów zapoznaj się z regulaminem zakupów , polityką prywatności oraz warunkami RODO
w razie pytań prosimy pisać na adres email : bilety@stowarzyszenielemkow.pl

DOKONAJ ZAKUPU, WYBIERZ PRODUKT ZE SKLEPU
Bardzo prosimy o uważne wpisywanie tytułu płatności czyli za co płacicie oraz numeru zamówienia podanego w formularzu,
najlepiej prosimy używać funkcji kopiuj-wklej by uniknąć pomyłek. Proszę zawsze wpisywać tytuł przelewu z informacją za co wpłacacie. Przykład: Bilety na 41 Łemkowską Watrę w Michałowie 7.08.2021r, nr zamówienia #**** (w miejsce gwiazdek obowiązkowo przepisz cyfry zlecenia z formularza)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakypy