Darowizna na cele statutowe dla Stowarzyszenia Łemków

10,00 500,00

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni to 10,00 .

Jeśli chcesz wesprzeć działalność społeczną Stowarzyszenia Łemków i przekazać darowiznę na cele statutowe, prosimy przekaż swój dar od serca.
Wpłać dowolną kwotę darowizny na rzecz Stowarzyszenia. Liczy się każda złotówka.

Do celów statutowych SL należy m.in.: organizacja Łemkowskiej Watry na obczyźnie w Michałowie, Biennale Kultury Łemkowskiej w Krynicy, Łemkowska Jesień Twórcza, Spotkania Trzech Pokoleń w Przemkowie, Spotkania z Kulturą Łemkowską w Gorzowie Wlkp. wydanie i redakcja czasopisma Besida, Łemkowski Rocznik oraz wydawanie innych książek, płyt cd o tematyce łemkowskiej a także organizowanie wiele innych akcji lub wydarzeń.

Jeśli kwota wskazana w formularzu jest wg Twoich możliwości zbyt niska to proszę wybierz wielokrotność kwoty z formularza wybierając ilość sztuk.

WAŻNE, bardzo prosimy o wpisywanie w tytule płatności za co wpłacacie,
czyli: “Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Łemków”

SKU: Darowizna Kategoria: Tagi: , ,

WAŻNE!
- Sklep nie zbiera oraz nie udostępnia opinii o produktach.
- W razie pytań o produkt prosimy o kontakt email lub tel

Opis

Jeśli chcesz wesprzeć Stowarzyszenie Łemków i przekazać darowiznę na cele statutowe, prosimy przekaż swój dar od serca. Wpłać dowolną kwotę na nasz rachunek, liczy się każda złotówka.

► WSPIERAM KWOTĄ:

10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł